NOWOŚĆ! Kondensatory WXEw

Kondensatory przeciwzakłóceniowe klasy X2 o podwyższonej odporności na oddziaływanie temperatury i wilgotności, przeznaczone do pracy w obwodach wymagających długoterminowej stabilności parametrów.

Strefa inwestorów

Zakłady Podzespołów Radiowych "MIFLEX" SA – producent podzespołów elektronicznych biernych, z sześćdziesięcioletnim doświadczeniem, również na rynku międzynarodowym – poszukują inwestora branżowego lub finansowego gotowego wesprzeć nasz biznes.

MIFLEX SA-RODO

Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 roku weszło  w życie RODO – nowe rozporządzenie o ochronie danych osobowych, które obejmuje państwa członkowskie Unii Europejskiej.

 W związku z nowymi regulacjami dokładamy starań, aby dostosować nasze działania do unijnego rozporządzenia, by zagwarantować większe bezpieczeństwo danych osobowych w zakresie informowania  o ich przetwarzaniu, dostępie i możliwości modyfikacji oraz korzystania z innych uprawnień, które gwarantuje rozporządzenie. Jesteśmy administratorem danych i działamy w oparciu o standardy przetwarzania danych, ich zabezpieczania, a także dostosowujemy się do zmieniających się uwarunkowań prawnych.

Dane do pobrania PDF

Witamy na naszej stronie

Mamy już 60 lat...

Zakłady Podzespołów Radiowych “MIFLEX” w Kutnie powstały w 1957 r., rozpoczynając swoją działalność od produkcji prostych kondensatorów radiowych. Obecnie firma jest największym producentem szerokiego spektrum podzespołów elektronicznych biernych w Polsce. Ich zastosowania obejmują m.in. sprzęt AGD, oświetleniowy, audio, energoelektryczny, maszyny i urządzenia elektryczne (pompy, wentylatory, elektronarzędzia), silniki prądu jednofazowego, kompresory i inne.

Zakłady Podzespołów Radiowych MIFLEX SA

ul. Grunwaldzka 3,

99-300 Kutno, Polska

+48 24 355 11 00

Email: miflexsa@miflex.com.pl

NIP: 775-00-00-870

KRS: 0000183753

Fax: (+48) 24 355 11 88